picture

Hizmet Alanlarımız

" Kurumlarda network alt yapı, santral sistemleri, telefon alt yapı hizmeti vermekteyiz. "

İletişim

Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat:13 No: 2528 Şişli\İstanbul

Tel: 0212 320 34 90-89

Faks: 0212 320 34 89

E-mail: info@ceykom.com.tr

Devamı

Hizmetlerimiz

İstanbul Şişli Perpa Ticaret Merkezinde bulunan genel ofisimizden sektörde faaliyet gösteren diğer şubelerimiz ile kurumlarda network alt yapı, santral sistemleri, telefon alt yapı hizmeti vermekteyiz.

pictureNetwork Kablo Çekimi Sonlandırması Aktiflemesi

Müşterilerimizin yapısal kablolama konusundaki ihtiyaçlarının tümünü karşılamak amacıyla marka bağımsız teknik çözümler üretmekteyiz yapısal kablolama projelerimizde CAT5e, CAT6 bakır ve Fiber optic kablolar ile Yatay Kablolama, bina omurga, kampus omurga kablolamaları hizmetleri sunulur. Kurulan Kablolama sistemleri ile 10/100/1000/Mbit/ps hızında çalışan altyapı sistemleri hazırlanır

pictureSwitch Kurulumu Bağlantısı

Switchlerin kabinete montajı topoloji oluşturması up link bağlantıları yapılarak sistemi çalıştırmaya hazır duruma getirme işlemi uzman kadromuzla yapılmaktadır.

pictureTelefon Kablo Çekimi Sonlandırması

İç tesisat veya dış tesisat çekimi yaptıktan sonra kronelerde sonlandırma işlemi yapılarak hatların masa uçlarında çalışır durumda teslim edilmesi işlemidir. Bu işlem santral modeli ayırt etmeksizin tüm ofis veya fabrikalarda yapılmaktadır.

pictureSantral Kurulumu

Her çeşit santral montajının ardından programlama işlemi yapılarak hatlar santral çıkışında çalışır hale getirilerek siz değerli müşterilerimize eksiksiz teslim edilmektedir.

pictureSistem Odası Düzenlemesi ve Kurulumu

Bilişim sektöründeki son gelişmeler, Network Altyapı uygulamalarında da yenilikler meydana getirmiştir. Bunların bir akış şeması ve plan doğrultusunda yapılan uygulamalarına genel olarak Yapısal Kablolama olarak adlandırılmaktadır. Yapısal Kablolama Hizmetleri konusunda uzman eğitimli teknik kadro ile hizmet vermekteyiz.